مرکز تخصصی وقت سفارت و ویزا کانادا و استرالیا
headset_mic 09353575464
<%= Title %>

ویزای استرالیا - ویزای توریستی استرالیا - ویزای تحصیلی - ویزای کار استرالیا - ویزای دائم

جهت اخذ تضمینی ویزای استرالیا توسط گروه تخصصی ایرسا ویزا ،ویزای کار استرالیا ،ویزای تحصیلی استرالیا ، ویزای توریستی استرالیا ، ویزای بیزینسی استرالیا و سایر ویزا های موقت و دائم با کارشناسان ایرسا ویزا تماس بگیرید.استرالیا کشوریست با تنوع آب و هوایی بسیار متنوع و طبیعتی بسیار دیدنی و جذاب در در کل دنیا زبانزد است .استرالیا کشوریست که از نظر گردشگران کشور بسیار زیبا و شگفت انگیزی می باشد و از نظر برخی از افرار کشوری است که در آن نیروی کار فراوانی نیاز دارند . نیروی کار متخصص در استرالیا بسیار مورد استفاده قرار میگیرد و امروزه از کشورمان ایران نیروهای کار متخصص فروانی بعد از اخذ ویزای استرالیا به استرالیا مهاجرت نموده اند .استرالیا دارای 4 فصل بوده و در تمام طول سال گردشگران بسیار زیادی از این کشور دیدن میکنند . 

 

ویزای استرالیا

 

در استرالیا در طول سال جشن های بسیار زیادی را بر پا کرده و کشوری شاد و سر زنده و بسیار زیبا و دیدنی می باشد . ویزای استرالیا نیز مانند سایر کشور ها دارای قوانین و مقرراتی می باشد . جهت اخذ ویزای گردشگری و یا کاری و موقت و دائم می توانید از طریق ایرسا ویزا اقدام نمایید .از عوامل مهم اخذ ویزا بصورت کلی امنیت اقتصادی استرالیا ، فرصت های شغلی بسیار متنوع و بیشمار ، کیفیت بالای زندگی در استرالیا حتی با درآمد متوسط ، امکانات تحصیلی کامل و سیستم آموزشی مجهز ، طبیعتی بسیار جذاب و دیدنی مهاجران بسیار زیادی را از نظر کاری و تفریحی به خود جذب کرده است .

ویزای استرالیا بصورت کلی به دو دسته تقسیم می شوند :

ویزای موقت استرالیا

ویزای دائم استرالیا

 

و بطور جزعی ویزای استرالیا بصورت های مختلفی اخذ خواهد شد که هر کدام قوانین و مقرراتی را دارا می باشند :

- ویزای والدین استرالیا

- ویزای فرزند استرالیا

- ویزای کار استرالیا

- ویزای ازدواج استرالیا

- ویزای توریستی استرالیا

- ویزای سرمایه گذاری استرالیا

- ویزای تحصیلی استرالیا و... می باشد .

همانطور که مشاهده کردید هر شخصی به دلایل مختلفی اقدام به اخذ ویزای استرالیا نموده برای مثال اشخاص برای سرمایه گذاری در استرالیا و یا جهت ادامه تحصیل ، اشتغال و یا گردشگری ، دیدار آشنایان و خانواده ، شرکت در سمینار های علمی و پژوهشی و... اقدام به اخذ ویزای استرالیا می کنند .

 

ویزای سرمایه گذاری استرالیا :

این نوع ویزا خود انواع مختلفی دارد

ویزای 132 استرالیا جهت اقامت دائم اخذ می  شود

ویزای 188 استرالیا برای اقامت 4 ساله اخذ شده

و ویزای 888 استرالیا جهت اقامت دائم اخد خواهد شد .

هر نوع این ویزای سرمایه گذاری دارای قوانینی می باشد که با در نظر گرفتن آن قوانین میتوانید اقدام به اخذ ویزای مربوطه اقدام نمایید . دولت استرالیا به منظور رشد کشور مهاجرانی را که قصد سرمایه گذاری در استرالیا را دارند اعتبار خاصی را برای آنها در نظر خواهد گرفت ، و به همین دلیل یکی از بهترین راه های اخذ ویزای موقت و یا دائمی استرالیا ویزای سرمایه گذاری می باشد .

ویزای کارآفرینی از زیر شاخه های ویزای 188 می باشد که بعد از اخذ ویزا موقت 4 ساله میتوانید برای ویزای دائم اقدام نمایید و البته سرمایه گذاری در این بخش حداقل نیاز به 200.000 دلار می باشد . دولت استرالیا به کسانی که در کشور استرالیا سرمایه گذاری کنند ارزش زیادی قائل می باشد و اشخاص میتوانند ویزای دائمی را اخذ کنند و جزو شهروندان استرالیا محصوب شوند .

در صورتی که بخواهید بصورت مستقیم ویزای دائم 132 اقدام کنید حداقل مبلغ سرمایه گذاری در استرالیا باید 1.5 میلیون دلار استرالیا باشد . جهت اطلاعات بیشتر در این زمینه با کارشناسان ایرسا ویزا تماس بگیرید .

 ویزای استرالیا

 

ویزای کار استرالیا :

دولت استرالیا یکی از کشورهاییست که فرصت های شغلی مناسبی را برای مهاجران فراهم نموده است . استرالیا جزو کشورهاییست که بالاترین درآمد سرانه  را دارا می باشند . یکی از عوامل اخذ ویزای استرالیا ، ویزای کار استرالیا می باشد که از طریق کار و تخصص خود می توانیم جهت اخذ اقامت موقت و یا دائم در استرالیا اقدام نماییم .

دولت استرالیا هر 3 سال یکبار لیستی از مشاغل تخصصی را اعلام کرده و از ایران عزیزمان نیروهای متخصص زیادی به این کشور مهاجرت نموده و از مزایای عالی آن بهره مند شده اند .

ویزای کار استرالیا نیز به دو نوع ویزای کار موقت و ویزای کار دائم تقسیم می شوند .

ویزای کار موقت خود دارای رتبه بندی می باشد

ویزای کار 400 استرالیا

ویزای 467 استرالیا جهت فارق الاتحصیلان دانشگاه های خاص می باشد

ویزای 485 استرالیا جهت فراق التحصیلان دانشگاه های استرالیا می باشد

ویزای 482 استرالیا از طریق اسپانسر مناطق کم جمعیت و اسپانسر فامیلی

ویزای 400 استرالیا موقت بوده و مدت زمان آن 3 ماه می باشد . و مناسب جهت شرکت در فعالیت های سازمانی و یا دریافت دعوت نامه های متنوع از طرف شرکت ها و ارگان ها شده اید می توانید از این طریق اقدام به اخذ ویزای 400 استرالیا کنید .

ویزای 476 استرالیا 18 ماهه می باشد و مختص فارق التحصیلان رشته ی مهندسی از موسسات مورد تایید استرالیا می باشد . و پس از ورود به استرالیا میتوانید اقدام به اخذ ویزای دائم کنید که خود نیزا دارای شرایطی می باشد .

ویزای 485 استرالیا دارای اقامت 2 الی 4 ساله می باشد که مناسب فارغ التحصیلانی می باشد که در موسسه های آموزشی استرالیایی اقدام به تحصیل نموده اند .

ویزای 489 مناسب اشخاصیست که به دنبال اخذ اقامت دائم می باشند . در این نوع ویزا بعد از 2 سال اقامت و کار در مناطق مشخص شده ی کم جمعیت استرالیا می توانید اقدام به اخذ ویزای دائم استالیا کنید .

 

ویزای کااری استرلیا با اقامت دائم

اینو ننوع ویزا نیز دارای کد های مشخص شده و دارای قوانین منحصر به فرد خود بوده و با داشتن شرایط آن می تواندی اقدام به اخذ دائم ویزای دائم استرالیا کنید .

ویزای 186 استرالیا توسط اسپانسر شغلی

ویزای 187 استرالیا با حمایت کارفرما و کار در مناطق کم جمعیت  استرالیا

ویزای 189 استرالیا بصورت مستقل

ویزای 190 استرالیا با اسپانسر ایالتی

این نوع ویزا شرایط مختص به خود را دارد به عنوان مثال جهت اخذ ویزای دائم باید کمتر از  45 سال سن داشته باشید و مشخصات مرتبط با سن و تحصیلات و تسلط به زبان و سابقه های کاری شما جهت اخذ این نوع ویزا بسیار مهم می باشد .

ویزای 189 استرالیا مناسب اشخاصی می باشد که بصورت مستقل میخواهند اقدام به اخذ ویزا کنند

در  صورتی که  یکی از ایالت های استرالیا اسپانسر شما شوند نیز میتوانید از طریق ویزای دائم کد 190 اقذام به اخذ ویزا کنید  .

در صورتی که یک کارفرمای مورد تایید اداره ی مهاجرت استرالیا اسپانسر شما شود میتوانید جهت اخذ ویزای 186 اقدام نمایید .

ویزای 187 مخصوص  کارفرمایانی است که در مناطق کم جمعیت  قرار دارند . در صورتی که اسپانسر شما شوند میتوانید از این طریق اقدام به اخذ ویزای استالیا بصورت دائم کنید .دولت استرالیا با هدف تمرمز زدایی و توسعه ی مناطق کم جمعیت  از این سری ویزا حمایت ویژه ای می کند .

 

ویزای توریستی استرالیا :

استرالیا یکی از کشور های جذاب و زببا می باشد و سالانه گردشگران بسیار زیادی را به خود جذب می کند . استرالیا یازدهمین کشور از نظر صنعت گردشگری در دنیا می باشد . جهت گردشگری و دیدن مکان های بسیار جذاب و دیدنی و هم چنین جهت دیدار با آشنایان و شرکت در مراسمات و سمینار ها و... میتوانید از طریق این نوع ویزای گردشگری استرالیا اقدام به اخذ ویزا کنید .

این نوع ویزا محدود بوده و موقت می باشد

 

ویزای تحصیلی استرالیا :

50 داشنگاه برتر در دنیا وجود دارد و 5 دانشگاه برتر دنیا در استرالیا قرار دارد و این نشانه ی پیشرفت تحصیلی زیادی می باشد .22 هزار رشته و 1100 موسسه ی آموزشی معتبر در استرالیا وجود دارند و یکی از عوامل مهمی که استرالیا را به مکان مناسبی برای تدریس تبدیل کرده است امکانات آموزشی عالی به همراه کیفیت بالای زندیگی و فرهنگ مهاجرت پذیری بالا و فرصت های مناسب شغلی و... می باشد .دانش آموزا و یا دانشجویان جهت ادامه ی تحصیل در استرالیا میتوانند از طریق اخذ ویزای تحصیلی استرالیا اقدام نمایند . یکی از قوانین خوب استرالیا در مورد ادامه تحصیل این است که در صورتی که افراد زیر 18 سال میتوانند قیم پدر یا مادر خود را به راحتی وارد خاک استرالیا کنند و بدون دردسر ویزای مرتبط خود را اخذ نمایند .

 ویزای استرالیا

ویزای ازدواج استرالیا :

در صورتی که نامزد شما در استرالیا اقامت دائم داشته و یا قصد ازدواج با شخصی دارید که در استرالیا اقامت دائم دارد از این طریق می توانید اقدام به اخذ ویزای ازدواج استرالیا اقدام نمایید .

ویزای ازدواج  نیز دارای قوانینی می باشد

ویزای 300 استرالیا جهت اقامت موقت نامزدو یا همسر

ویزای 820 و 309 جهت اقامت موقت همسر

ویزای 801 و 100 استرالیا جهت اقامت دائم همسر

هر دو نوع ویزای ازدواج و نامزدی در مرحله ی اول شمال ویزای موقت شده و در صورت تایید دولت استرالیا میتوانید اقدام به ویزای دائم نمایید .ویزای نامزدی 9 ماه اعتبار داشته و ویزای ازدواج 2 سال . از طرایط این نوع ویزا این است که شریک شما در اسرتالیا باید تمام مدت زمان مشخص شده تمام نیاز های اولیه ی زندگی شما را فراهم نماید .

 

 

ویزای فرزند استرالیا :

در صورتی که یکی از والدین شما ، پدر خوانده ، مادر خوانده و...دارای اقامت دائم استرالیا می باشند میتوانید از این طریق ویزای فرزند استالیا را اخد نمایید .

ویزای فرزند استرالیا نیز دارای کد های مشخصی می باشد

ویزای 101 استرالیا جهت فرزند بیولوژیکی

ویزای فرزند 102 استرالیا جهت فرزند خوانده

ویزای 117 استرالیا جهت کودک یتیم یکی از خویشاوندان می باشد

و ویزای 445 استرالیا جهت فرزند وابسته می باشد

در صورتی که والدین اصلی کودکی قادر به مراقبت کودک خود نباشد بستگان نزدیک آنها در استرالیا میتوانند اسپانسر کودک شده و جهت اقامت و اخذ ویزای آن شخص با کد 117 اقدام نمایند .

ویزای 445 مختص فرزندانی است که والدین آنها اقامت موقت در اسرتالیا دارند . این نوع ویزا به فرزندان این اجازه را می دهد که تا زمانی که والدین ویزای دائم میگیرند در کنار آنها بمانند .

 

ویزای والدین استرالیا :

در صورتی که فرزند شما در استرالیا اقامت دائم دارد ایشان میتواند اسپانسر شما شوند و میتوانید از این طریق ویزای استرالیا اخد کرده و در کنار فرزند یا فرزندانتان زندگی کنید .

ویزای والدین نیز دارای کد های مشخص و قوانین مختص خود می باشد

ویزای 103 استرالیا جهت اقامت دائم والدین بدون هزینه

ویزای 143 استرالیا جهت اقامت دائم والدین

ویزای 173 استرالیا جهت اقامت موقت والدین

ویزای 115 استرالیا جهت آخرین فرد بازمانده

 

ایرسا ویزا مرکز تخصصی اخذ ویزای استرالیا و ویزای کانادا در ایران – کارشناسان متخصص ما شما را سریعتر به اهدافتان می رسانند . با ما تماس بگیرید . سربلند و پیروز باشید 

شماره تماس جهت مشاوره رایگان : 09353575464